Лиття з виготовленням модельного оснащення
Показать все объявления из metexport.group@gmail.com
Описание объявления
Ливарний завод «МетЕкспорт» пропонує свої послуги з виробництва виливків з різних марок сталі та чавуну.Роботи виконуються за кресленнями замовника, різна складність виконання, маса виробів може досягати 6500 кілограм. Застосовуються передові ливарні технології, дотримуються ГОСТ та ТУ.
Власне виробництво із застосуванням комп'ютерного 3D моделювання, використання сучасних ливарних технологій дозволяють створювати модельне оснащення та здійснювати виготовляти виливки високої якості у мінімальні терміни.
Способи лиття:
-Холодно твердні суміші (ХТС).
-Лиття по моделях, що газифікуються.
Що дозволяє забезпечити виливки високої розмірної точності. Виливки можуть бути виконані як на оснастці замовника, так і на оснастці, спроектованій та виготовленій нашими фахівцями.
Відливаємо продукцію різного напряму:
Виливки верстатобудування та машинобудування, лиття для гірничо-збагачувального обладнання, запасні частини залізничного транспорту та сільськогосподарських машин, лиття деталей кар'єрного обладнання тощо.
Номенклатура виробів, освоєних у виробництві заводу, постійно розширюється. Відливаються деталі промислового та художнього призначення.
Наше підприємство має в своєму розпорядженні гарну виробничу базу, оснащену сучасним обладнанням і висококваліфікованим виробничо-технічним персоналом, завдяки чому продукція компанії має вигідну вартість і найвищу якість на ринку.
Популярные объявления
(Все для дома и сада / Продукты питания)
07-31-2023
1 грн.
(Строительные услуги / Отделка)
08-08-2024
150 грн.
(Электроника, техника / Аксессуары и комплектующие)
08-28-2024
45500 грн.
(Компьютеры, ноутбуки, серверы / Компьютерные комплектующие)
11-25-2021
14650 грн.
(Запчасти, аксессуары / Автозапчасти)
06-27-2023
(Аксессуары / Сумки, рюкзаки)
07-01-2020
585 грн.
(Работа / Вакансии)
08-17-2023
130000 грн.
(Мебель / Мебель для гостинной)
10-18-2024
2090 грн.
(Строительство, ремонт / Все для ремонта)
01-22-2022
1 грн.








































