365.00 грн.

Новое

Контакты

Олександр
955682368
Киевская область

Описание объявления

Комплексний антистресовий препарат для підвищення стійкості рослин до посухи і пошкоджень високими температурами, стимуляції коренеутворення, покращення кількості та якості врожаю. В якості стимулятора покращує розвиток кореневої системи, підвищує кількість і якість плодів, позитивно впливає на їх лежкість. Використовуються перед можливою посухою, для підготовки рослини до нестачі вологи та оптимізації метаболізму у стресових умовах.

Склад: K2O – 1,5 %; прогормональні сполуки – 8,0%; амінокислоти – 5,0%; органічні кислоти -1,0%.
Квантум Т80 містить у своєму складі декілька груп прогормональних сполук та стимулюючих компонентів:
• Прогормональні сполуки використовуються рослиною під час активного розвитку для синтезу необхідних фітогормонів (ауксинів, гіберелінів та цитокінінів). В умовах стресу стимулюють імунну систему рослин, активують експресію стрес-реагуючих генів, регулюють транспірацію та роботу продихів в умовах недостатньої зволоженості. Сприяють росту кореневої системи, покращують ефективність використання вологи, чим підвищують посухостійкість рослин. При внесенні разом з стартовими добривами при посіві стимулюють ріст коренів та розвиток ризобіоти.
• Антистресанти (амінокислоти та органічні кислоти) активують біохімічні механізми адаптації рослин, підвищують активність фітогормонів та антиоксидантних ферментів; стимулюють синтез стресових білків, осмолітів та проліну, сприяють швидкому відновленню рослин після дії негативних факторів.
• Калій впливає на синтез ферментів та білків, осморегуляцію, стимулює фотосинтез та флоемний транспорт поживних речовин, регулює роботу продихів та катіонно-аніонний баланс і активує загальну стресостійкість.

Тара: 1л, 5л.
Більше інформації на нашому сайті www.agrovio.com.ua та за телефоном (095) 568-23-65.
Falang Database driver not enabled