Статейное продвижение сайтов

На ресурсе Доска Объява Вы можете разместить статьи с открытыми ссылками для поисковых систем и продвинуть свой сайт на первые позиции в поисковой выдаче.

Более сотни статей различной тематики опубликованы на нашем ресурсе.

Присоединяейтесь и Вы к нам!

По вопросу размещения пишите на e-mail: info@doska-obyava.com.ua

Поиск по статьям

Доставка їжі у Львові

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

Онлайн доставка їжі

За даними служб доставки їжі, не менше ніж п'ята частина всіх замовлень у ресторанах припадає на доставляння. Це видно навіть неозброєним оком. Кур'єр із їжею – постійне видовище на львівських вулицях. Ще до пандемії Covid-19 доставка їжі у Львові на сайті 032.ua мала попит. Зараз ця послуга зі зрозумілих причин набула небувалої популярності.

Донедавна найзручніше було замовити піцу телефоном в конкретному ресторані. Сьогодні, якщо ви зголодніли, то можете скористатися спеціальними програмами сервісів доставки їжі, які співпрацюють із закладами громадського харчування по всьому місту Лева. Вам будуть доступні страви кухонь світу, що є в місті:

 • української;
 • італійської;
 • французької;
 • грузинської;
 • японської;
 • тайської тощо.

Ви зможете замовити з доставкою будь-яку страву на вибір. Все, що для цього потрібно, це смартфон або комп'ютер із доступом до Інтернету. Платформи, які не є ресторанами, дозволяють замовляти їжу та доставляти її. Вибрати їжу та оплатити її тепер можна лише за кілька хвилин.

Зручність доставляння їжі додому чи в офіс

Це головна причина, через яку популярність цього способу замовлення їжі зростає з кожним днем. Вже складно зустріти людину, яка ще жодного разу не користувалася послугою доставки їжі.

Найчастіше платформи для замовлення їжі використовують дорослі віком від 18 до 39 років. Найрідше зі зрозумілих причин ними користуються дорослі старше 60 років, які часто не мають смартфонів, оскільки зазнають труднощів у їх використанні.

Для покупця такий майданчик має ряд переваг:

 1. Безліч ресторанів та видів кухонь в одному місці, згрупованих за тематикою.
 2. Фото страв та докладний опис інгредієнтів, що використовуються в них, із зазначенням калорійності та БЖВ.
 3. Ви можете вибрати все, що захочете.
 4. Є можливість порівняння цін.
 5. Легко розплачуватися без готівки.
 6. Можна відстежувати статус замовлення в режимі реального часу.

Співробітництво ресторанів зі службами доставляння їжі

Своєю чергою, для ресторанів сторонні постачальники також є зручними. Багато з них через зниження прибутку через карантин не могли дозволити собі найняти власних кур'єрів. Але це не єдиний аспект, на який звертають увагу фахівці. Сторонні платформи також можуть допомогти збільшити використання активів, які інакше залишилися б невикористаними. Приклад? Середина тижня, або коли ресторан пустує. І персонал на роботі, кухня працює, так що витрати все одно доведеться сплачувати.

Крім того, платформи дозволяють ресторанам залучати нових клієнтів. Цей ефект помітний у доходах, тому користь очевидна.