Що слід взяти до уваги, збираючись в тури до Європи

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

Що слід взяти до уваги, збираючись в тури до Європи

 

Автобусные туры по Европе

З усіх існуючих способів подивитися світ автобусний тур був і залишається одним з найбільш доступних. Короткі автобусні тури в столиці найближчих держав Східної та Центральної Європи для багатьох наших співгромадян стали (і ще довго будуть залишатися такими в силу відносної дешевизни) першим знайомством зі світом за межами України.

Але щоб така подорож не залишило неприємного осаду, потрібно заздалегідь знати, до чого слід готуватися в такий поїздці.

БЮДЖЕТ

З того моменту, як українці почали їздити в автобусні подорожі, цей сектор ринку туристичних послуг придбав структуру, яка мало змінюється. Як правило, стартують автобусні тури з найближчих до західної межі обласних центрів — Львова, Ужгорода, Чернівців.

Так що, крім оплати консульського збору при отриманні візи ще до початку подорожі, доведеться розщедритися на залізничні квитки до цих міст. Давайте оцінимо, на що може претендувати у разі автобусного туру українець залежно від товщини портмоне.

ВІЗА

Важливий аргумент на користь автобусних турів — вони дозволяють в якійсь мірі пробити "залізну завісу" у вигляді шенгенської візи. Якщо вам ну дуже хочеться побачити фонтан Треві в Римі і площа Сан-Марко у Венеції, то зовсім не обов'язково йти на уклін в італійське консульство, яке не занадто ліберально ставиться до громадян України.

Відсутність кордонів у Європі дозволяє розробникам турів придумувати маршрути по кільком країнам з урахуванням візових нюансів.

Другие объявления